Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
0
1
2
3
4
5
6
Home KONKURSY XI EDYCJA AKCJI "POLA NADZIEI"

XI EDYCJA AKCJI "POLA NADZIEI"

Email Drukuj PDF

25 maja 2018r. zakończyła się XI edycję Akcji ,,Pola Nadziei". Na scenie Domu Kultury ,,Kosmos" został przedstawiony spektakl słowno - muzyczny pt. ,,Tak mało na świecie dobroci ,a tyle jej światu potrzeba"  potem nastąpiło uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego i literackiego oraz uhonorowanie laureatów.

Uczniowie naszej placówki zajęli :
Konkurs literacki :
Przemek Kupiec  -  I miejsce
Konkurs plastyczny:
Jakub Dutkiewicz - II miejsce
Monika Erazmus i Filip Duda - III miejsce
Hubert Stachnik, Kamil Jurkowski, Robert Płoch, Bartosz Lada, Mateusz Krawiec i Maja Szczepańska -    wyróżnienie
Nasi laureaci, którzy uczestniczyli w uroczystości osobiście odebrali nagrody i gratulacje. Bardzo cieszymy się z ich sukcesów , gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnej edycji Akcji "Pola Nadziei". Koordynatorzy: Aneta  Sobolak  , Małgorzata  Toczyńska- Ożóg.

 

stat4u
Stworzone w Joomla przez Małgorzata Hajduk