Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

0
1
2
3
4
5
6
Home OLIGOKATECHEZA MSZA ŚWIĘTA NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO I KATECHETYCZNEGO 2017/2018

MSZA ŚWIĘTA NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO I KATECHETYCZNEGO 2017/2018

Email Drukuj PDF

19 czerwca  2018 r.  uczniowie, rodzice, Dyrekcja oraz nauczyciele naszej szkoły uczestniczyli we Mszy świętej na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego 2017/2018. Msza święta, dzięki życzliwości Sióstr Służebniczek Dębickich odbyła się w kościele pod wezwaniem Matki Bożej Anielskiej w Dębicy. Oprawę liturgiczną przygotowała p. Małgorzata Hajduk. W modlitwie śpiewem pomagała nam p. Magdalena Szerszeń i p. Elżbieta Wąchadło.  Mszę świętą odprawił nasz opiekun ks. Hubert Komoniewski. Wspólnie modliliśmy się o łaskę powrotu do zdrowia dla Kacperka, dziękowaliśmy Bogu za  szczęśliwy, owocny rok katechetyczny i szkolny oraz prosiliśmy o udane wakacje. Niech ten czas  będzie dla Nas wszystkich czasem wytchnienia, radości i dziękczynienia Bogu. Szczęść Boże.

Stworzone w Joomla przez Małgorzata Hajduk