Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

ANDRZEJKI

Email Drukuj PDF

We wtorek 23 listopada odbyła się w naszej szkole impreza andrzejkowa. Już od kilku lat wszyscy uczniowie z niecierpliwością oczekują dnia z wróżbami i zabawą taneczną. Z tej okazji sala gimnastyczna została zamieniona w salę wróżb, a uczniowie z klas przysposabiających do pracy zostali mianowani wróżbitami. Wszyscy uczestnicy mieli możliwość wylosowania cukierka z wróżbą, przekłucia papierowego serca - aby odczytać imię swojej przyszłej sympatii, wylosowania magicznego bilecika - na którym widniały nazwy zawodów, bądź wybrania przedmiotu przepowiadającego przyszłość. Najwięcej radości jak zawsze sprawiło lanie wosku i wróżby z nim związane. Po zakończeniu wróżenia odbyła się wspólna dyskoteka. W zabawie wzięli udział wszyscy uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami, obsługą oraz dyrekcją. W pracowniach uczniowie przygotowali poczęstunek. Dziękujemy za wspaniałą wspólną zabawę - Organizatorzy. Imprezę przygotowały panie: Anna Chęciek, Joanna Janiec, Jadwiga Parys i Monika Król - Moździerz.

Stworzone w Joomla przez Małgorzata Hajduk