Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
0
1
2
3
4
5
6
Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

KONKURS PLASTYCZNY " JAN PAWEŁ II RYCERZ NIEPOKALANEJ"

Email Drukuj PDF

Na przełomie października i listopada 2015 roku w Naszej szkole odbył się konkurs plastyczny pod hasłem " Jan Paweł II Rycerz  Niepokalanej ".

Więcej…
 

MAMY LAUREATKĘ KONKURSU POEZJI RELIGIJNEJ

Email Drukuj PDF

W Domu Kultury "Śnieżka" Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy odbył się Finał Powiatowego Konkursu Poezji Religijnej, który dla uczniów naszej szkoły okazał się bardzo łaskawy. Dnia 17 listopada 2015 roku w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów bardzo licznie reprezentowanych przez dębickie placówki wyróżnienie zdobył: Michał Zaborowski - uczeń Gimnazjum nr 6. W tym dniu wystąpiła również po raz pierwszY w tym konkursie Bernadetta Różańska. Opiekunem uczniów była p. Magdalena Szerszeń.

Więcej…
 

PATRIOTYCZNE OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

Email Drukuj PDF

Jedenasty listopada 1918 roku jest jedną z najważniejszych dat  w historii świata i Polski. W tym dniu zakończyła się pierwsza wojna światowa. Jest to też data objęcia dowództwa naczelnego nad tworzącym się wojskiem polskim przez Józefa Piłsudskiego. Aby uczcić 97 rocznicę odzyskania niepodległości patriotyczną uroczystość zorganizowano w naszej szkole dnia 10. 11. 2015 r. 

Więcej…
 

"MYJ RĘCE - NIE ZJADAJ ZARAZKÓW !" 24.11.2015 R..

Email Drukuj PDF

Pod takim hasłem odbyły się warsztaty poświęcone higienie rąk. Szkoła jest doskonałym środowiskiem dla zarazków, które przez dotyk bez trudu rozprzestrzeniają się między dziećmi.

Więcej…
 

ROZSTRZYGNIĘCIE SZKOLNEGO KONKURSU "BARWY JESIENI"

Email Drukuj PDF

Dnia 17 listopada nastąpiło podsumowanie, rozstrzygnięcie i rozdanie nagród szkolnego konkursu "Barwy jesieni". Uczniowie wykonywali prace związane z jesienią, zastosowane techniki były bardzo ciekawe i różnorodne. Zgłoszono 22 prace, z czego nagrodzono jedenaście.

Więcej…
 


Strona 1 z 60

stat4u
created by hajduk.net.pl