Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
0
1
2
3
4
5
6
Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

MISTRZOWIE NA CZERWONYM DYWANIE

Email Drukuj PDF

W grudniu 2015 roku zakończył się Projekt Mistrzowie - Mistrzom, którego celem było promowanie pozytywnego wizerunku osób z niepełnosprawnością intelektualną. Przez 13 miesięcy uczniowie szkoły podstawowej, gimnazjum i SPdP podejmowali  różnorodne działania w nietypowych miejscach i sytuacjach wraz z mistrzami ze świata muzyki, coachingu, medycyny, teatru, opery, tańca, karate, zapasów, pożarnictwa, czy też sztuk plastycznych i kulinarnych.

Więcej…
 

KONKURS " WSPÓŁCZESNA PISANKA WIELKANOCNA Z MOTYWEM KWIATOWYM"

Email Drukuj PDF


Ogłaszamy WOJEWÓDZKI KONKURS TWÓRCZOŚCI DZIECI I MŁODZIEŻY ZE SZKÓŁ SPECJALNYCH oraz SPECJALNYCH OŚRODKÓW SZKOLNO-WYCHOWAWCZYCH pt " Współczesna Pisanka Wielkanocna z motywem kwiatowym". Warunkiem udziału jest nadesłanie pisanek do dnia 14.III.2016 r. Ogłoszenie wyników odbędzie się w dniu 18.III.2016r. i będzie umieszczone na stronie internetowej Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy. Zapraszamy do udziału w konkursie.

regulamin konkursu

 

"MYJ RĘCE - NIE ZJADAJ ZARAZKÓW !" 24.11.2015 R..

Email Drukuj PDF

Pod takim hasłem odbyły się warsztaty poświęcone higienie rąk. Szkoła jest doskonałym środowiskiem dla zarazków, które przez dotyk bez trudu rozprzestrzeniają się między dziećmi.

Więcej…
 

ZWYCIĘŻCY III-GO ETAPU ZBIÓRKI SUROWCÓW WTÓRNYCH - 4,5 R.N.

Email Drukuj PDF

W dniu 5 stycznia, podsumowaliśmy III etap Zbiórki Surowców Wtórnych w naszej szkole. Najwięcej plastikowych butelek zebrała klasa 4,5 r.n. w składzie: Karolina Andreeva,  Paulina Smołucha, Robert Płoch.

Więcej…
 

KONKURS ŚWIĄTECZNY "NA NAJPIĘKNIEJSZĄ BOMBKĘ CHOINKOWĄ"

Email Drukuj PDF

W dniu 18 grudnia 2015 r. miało miejsce w naszej szkole rozstrzygnięcie kolejnego konkursu bożonarodzeniowego " na najpiękniejszą bombkę choinkową".

Więcej…
 


Strona 1 z 65

stat4u
Stworzone w Joomla przez Małgorzata Hajduk