Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
0
1
2
3
4
5
6
Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

WIGILIA

Email Drukuj PDF

W dniu 17 grudnia 2014 r. ( środa) odbędzie się w naszej szkole wigilia dla wszystkich naszych uczniów.Będą życzenia świąteczne, śpiewanie kolęd. Specjały na wigilijny stół przygotowują nauczyciele wraz a z uczniami oraz chętni rodzice. Pamiętając świąteczny nastrój z lat ubiegłych, już teraz cieszymy się z nadchodzących chwil.

 

SMOK MĄDRAGON DAJE RADĘ

Email Drukuj PDF

Już w styczniu 2015 roku uczniowie klas 4,5,6 r.n. i II Guz A wezmą udział w edukacyjnym projekcie profilaktycznym  "SMOK MĄDRAGON DAJE RADĘ".  Ta inicjatywa społeczna jest działaniem podjętym przez Stowarzyszenie Laboratorium Troski, na rzecz zwiększania bezpieczeństwa dzieci i zmniejszenia wypadków z ich udziałem. Koordynatorzy szkolni : M.Hajduk , K.Lewtak.

Więcej…
 

PODRÓŻ DO EKO-KRAINY - EKO-JEDZENIE

Email Drukuj PDF

15 grudnia 2014 roku uczniowie klas 4,5,6 r.n. i II Guz A w ramach programu Akademia Zdrowego Ucznia, "udali się kolejny raz w podróż do Eko-Krainy".

Więcej…
 

OPŁATEK

Email Drukuj PDF

Dnia 19 grudnia 2014r. (piątek)  pracownicy naszej szkoły będą uczestniczyć w spotkaniu opłatkowym. Wzorem lat ubiegłych -będzie przedstawienie jasełkowe przygotowane przez uczniów pod kierunkiem nauczycieli, świąteczne życzenia, słuchanie i śpiewanie kolęd oraz degustacja wigilijnych potraw. Już teraz życzymy wszystkim  uczniom , ich rodzicom oraz wszystkim  dobrodziejom i darczyńcom, a także pracownikom szkoły WESOŁYCH , RADOSNYCH I ZDROWYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA.

 

OGÓLNOPOLSKI TEST ORTOGRAFICZNY - WYNIKI

Email Drukuj PDF

Wyniki naszych uczniów, którzy brali udział w Ogólnopolskim Teście Ortograficznym. Organizatorem Testu jest Centrum Edukacji Szkolnej. Organizatorem szkolnym p.M.Hajduk i p.K.Lewtak.

http://zssdebica.edu.pl/pliki/ortografia.pdf

 


Strona 1 z 34

stat4u
created by hajduk.net.pl