Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

INTERNETOWY TEATR DLA SZKÓŁ - KOLEJNY SPEKTAKL

Email Drukuj PDF

Już 28 listopada (piątek) godz. 11:00 w ramach Internetowego Teatru dla Szkół kolejna premiera.Tym razem przygotowano "Zemstę" w wykonaniu Teatru im. Stefana Żeromskiego z Kielc. Zapraszamy ! Organizatorzy.

"JAKI JESTEM NAPRAWDĘ" - FINAŁ PROJEKTU

Email Drukuj PDF

"Jaki jestem naprawdę - osoba niepełnosprawna w oczach rówieśników" to tytuł projektu Akademii Aktywnych Obywateli - Podkarpackie Inicjatywy Lokalne.
Celem inicjatywy była integracja młodzieży pełnosprawnej z uczniami z niepełnosprawnością intelektualną.

AKADEMIA ZDROWEGO UCZNIA - ZAKOŃCZENIE AKCJI PODRÓŻ DO KRAINY PEŁNEJ ZDROWIA

Email Drukuj PDF

24 listopada 2014 roku odbędzie się podsumowanie I części akcji " Akademia Zdrowego Ucznia".  Uczniowie klasy 4,5,6 r.n. i II Guz A przypomną sobie i utrwalą wiedzę zdobytą podczas zajęć modułu jesiennego - Podróż do krainy pełnej zdrowia.

ANDRZEJKI

Email Drukuj PDF

Dnia 25 listopada (wtorek) będziemy w naszej szkole obchodzić andrzejki. Będą wróżby, przepowiednie, andrzejkowe zabawy.Będzie też specjalna ,andrzejkowa dyskoteka, a energii do zabawy dostarczą słodkości konsumowane w przerwach zabawy. Wszystkim życzymy miłych wrażeń.

"KOLOROWE MOTYLE"

Email Drukuj PDF

Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy serdecznie zaprasza do udziału w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym pod hasłem: "KOLOROWE MOTYLE"

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU "KOLOROWE MOTYLE"

Dnia 28 maja 2013r. w Galerii MOK w Dębicy podczas wernisażu zostały wręczone nagrody uczestnikom Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Kolorowe motyle". Spośród 130 prac uczniów z niepełnosprawnością intelektualną ze Szkół Specjalnych oraz Specjalnych Ośrodków Szkolno- Wychowawczych z województwa podkarpackiego jury w składzie: Ryszard Kucab, Mariola Zając, Marta Biłas i Anna Chęciek nagrodziło 20 prac.

W kategorii Szkół Podstawowych klas I - III,  I miejsce zajął Piotr Stawarz (SOSW Strzyżów), II miejsce Michał Bednarczyk (SOSW Rudnik nad Sanem), III miejsce Michał Kapelan (SOSW Strzyżów), a wyróżnienie przyznano Przemysławowi Górnickiemu (SOSW Strzyżów) i Klaudii Fejdasz (SOSW Brzozów).
W kategorii Szkół Podstawowych klas IV- VI, I miejsce przyznano Mateuszowi Kontrabeckiemu (ZSS Dębica), II miejsce Piotrowi Barć (SOSW Strzyżów), III miejsce Karolinie Wąż (SOSW Mielec), a wyróżnienie otrzymał Adam Kopeć (SOSW Brzozów) i Jakub Mazur (SOSW Mielec).
Spośród uczniów Gimnazjum I miejsce otrzymała Kaja Zbylut (ZSS Dębica), II miejsce Sylwia Skoczylas (SOSW Mrowla), III miejsce Marta Wiącek (SOSW Mielec), a wyróżnienie przyznano Izabeli Chmielowiec (ZSS Tarnobrzeg) i Monice Rakoczy (SOSW Strzyżów).
W kategorii Szkół Przysposabiających do Pracy I miejsce przypadło Pawłowi Kuligowi (ZSS Dębica), II miejsce Kamilowi Kantorowi (ZSS Dębica), III miejsce Annie Knurek (SOSW Strzyżów), a wyróżnienie przyznano Iwonie Wydrzyńskiej (SOSW Brzozów) i Michałowi Musiałowi (ZSS Dębica).
Prace odznaczały się dużą oryginalnością dzięki wyjątkowemu spojrzeniu na świat ich twórców oraz zastosowanym różnorodnym technikom plastycznym.
Nad przebiegiem konkursu czuwały nauczycielki ZSS w Dębicy: Joanna Janiec, Marta Reguła oraz Anna Jurkiewicz. Organizatorzy konkursu: Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy, Starostwo Powiatowe i Galeria MOK w Dębicy mogą czuć się usatysfakcjonowani. Tyle kolorów i wrażeń w jednym miejscu przyprawiają o podziw i zawrót głowy każdego zwiedzającego wystawę. Prace można oglądać w Galerii MOK do 9 czerwca 2013r.

created by hajduk.net.pl