Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
0
1
2
3
4
5
6
Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

KONKURS BIBLIA I PRZYPOWIEŚCI BIBLIJNE - WYNIKI

Email Drukuj PDF

Wyniki naszych uczniów, którzy brali udział w Konkursie EDI "Biblia i Przypowieści Biblijne". Organizatorem Testu jest firma Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI.  Organizatorem szkolnym p.M.Hajduk i p.K.Watoła.

Więcej…
 

X INDYWIDUALNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO OŚRODKÓW SPECJALNYCH POWIATU DĘBICKIEGO

Email Drukuj PDF

W dniu 25.02.2015 w SP. Nr. 10 w Dębicy odbył się X INDYWIDUALNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO OŚRODKÓW SPECJALNYCH POWIATU DĘBICKIEGO. Organizatorem zawodów był Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy oraz Starostwo Powiatowe w Dębicy.

Więcej…
 

POGADANKA PROFILAKTYCZNA "HIGIENA JAMY USTNEJ"

Email Drukuj PDF

W dniu 9 stycznia 2015r uczniowie naszej placówki uczestniczyli w zajęciach o charakterze działań profilaktycznych . Tematem spotkania była "Higiena jamy ustnej".  Panie U. Burkat oraz  M. Reguła opowiedziały, jak ogromny wpływ na stan uzębienia ma racjonalne odżywianie oraz ograniczanie przekąsek między posiłkami.

Więcej…
 

SMOK MĄDRAGON DAJE RADĘ - "DOBRZE SŁYSZĘ"

Email Drukuj PDF

27 lutego 2015 roku odbyło się piąte spotkanie edukacyjnego projektu profilaktycznego realizowanego w klasach 4,5,6 r.n.  i  II GUZ A przez p. M.Hajduk i K.Lewtak. Naszym gościem była pani  Irena Kopeć - higienistka szkolna.

Więcej…
 

OGÓLNOPOLSKI PROGRAM PROFILAKTYKI ZDROWOTNEJ

Email Drukuj PDF

Informujemy, że w naszej szkole rozpoczął się cykl spotkań w ramach Ogólnopolskiego Programu Profilaktyki Zdrowotnej Dla Dziewcząt "Akademia Dojrzewania".

Więcej…
 


Strona 1 z 39

stat4u
created by hajduk.net.pl