Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
0
1
2
3
4
5
6
Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Relacja z dni otwartych w Debica.tv

Email Drukuj PDF
 

ZMIANA TERMINU KONKURSU

Email Drukuj PDF

Informujemy o zmianie terminu II Powiatowego Konkursu Recytatorskiego "POLSCY POECI DLA MAŁYCH I DUŻYCH" adresowanego do dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną. Organizatorami konkursu są: Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy oraz Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna W Dębicy.

Nowy termin konkursu: 22 maja 2015 r. , godz. 10.00 w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Dębicy, ul Akademicka 10.

 

LAUREACI II SZKOLNEJ OLIMPIADY UMIEJETNOŚCI MATEMATYCZNYCH

Email Drukuj PDF

Komisja konkursowa  II  Szkolnej Olimpiady Umiejętności Matematycznych w składzie: p. Bogusława Strzyż - przewodnicząca, opiekun uczniów gimnazjum; p. Anna Borkowska - z - ca przewodniczącego; opiekun uczniów SPdP; p. Ewelina Dudziak - koordynator, opiekun uczniów szkoły podstawowej po podliczeniu sumy zdobytych żetonów w części ustnej oraz punktów za wykonanie zadań arytmetycznych w części pisemnej dnia 10 kwietnia 2015 roku ogłosiła listę zwycięzców:

Więcej…
 

3 MAJA - SZKOLNE WIDOWISKO HISTORYCZNE

Email Drukuj PDF

We wtorek dnia 5 maja 2015 roku w ramach obchodów rocznicy  uchwalenia Konstytucji 3 Maja organizujemy w naszej szkole historyczne przedstawienie plenerowe w ogrodzie lub sali gimnastycznej (w zależności od pogody) z udziałem wszystkich uczniów naszej szkoły. Dlatego prosimy rodziców o pomoc w przygotowaniu kostiumów dla swoich dzieci. 

Więcej…
 

BIWAK W MIELCU 2015R.

Email Drukuj PDF

W dniach 24-25 kwietnia 2015r. w Mielcu odbędzie się IX Ogólnopolski Biwak Drużyn Nieprzetartego Szlaku. W planach: wycieczka do Stobiernej, wykonywanie herbów, zmagania turniejowe o "miecz Mikołaja Mileckiego".

Więcej…
 


Strona 1 z 45

stat4u
created by hajduk.net.pl