Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
0
1
2
3
4
5
6

Trwa nabór uczniów do wszystkich typów szkół działających na terenie naszej placówki

Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

HARCERZE W MIELCU

Email Drukuj PDF

Dnia 12.06.2014r. grupa harcerzy uczestniczyła w Mielcu w grze terenowej INO oraz w grze w BOULLES. Byli to uczniowie naszej szkoły: Iwona Lada, Joanna Klisiewicz, Aneta Wołowiec, Grzegorz Nykiel, Kamil Jurkowski. Opiekę nad nimi sprawowali: p. M. Szerszeń i p. Ł. Drąg.

Więcej…
 

KONKURS "I TY MASZ TALENT"

Email Drukuj PDF

Ogłaszamy I Wojewódzki Konkurs pt. "I ty masz talent" dla dzieci i młodzieży z upośledzeniem umysłowym w stopniu umiarkowanym lub znacznym, zaburzeniami sprzężonymi i autyzmem. Konkurs odbędzie się w październiku 2014 r. Wszystkich chętnych prosimy o zapoznanie się z wstępnym regulaminem imprezy.

Regulamin do pobrania

 

"KOLOROWE MOTYLE"

Email Drukuj PDF

Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy serdecznie zaprasza do udziału w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym pod hasłem: "KOLOROWE MOTYLE"

 

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU "KOLOROWE MOTYLE"

Dnia 28 maja 2013r. w Galerii MOK w Dębicy podczas wernisażu zostały wręczone nagrody uczestnikom Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Kolorowe motyle". Spośród 130 prac uczniów z niepełnosprawnością intelektualną ze Szkół Specjalnych oraz Specjalnych Ośrodków Szkolno- Wychowawczych z województwa podkarpackiego jury w składzie: Ryszard Kucab, Mariola Zając, Marta Biłas i Anna Chęciek nagrodziło 20 prac.

W kategorii Szkół Podstawowych klas I - III,  I miejsce zajął Piotr Stawarz (SOSW Strzyżów), II miejsce Michał Bednarczyk (SOSW Rudnik nad Sanem), III miejsce Michał Kapelan (SOSW Strzyżów), a wyróżnienie przyznano Przemysławowi Górnickiemu (SOSW Strzyżów) i Klaudii Fejdasz (SOSW Brzozów).
W kategorii Szkół Podstawowych klas IV- VI, I miejsce przyznano Mateuszowi Kontrabeckiemu (ZSS Dębica), II miejsce Piotrowi Barć (SOSW Strzyżów), III miejsce Karolinie Wąż (SOSW Mielec), a wyróżnienie otrzymał Adam Kopeć (SOSW Brzozów) i Jakub Mazur (SOSW Mielec).
Spośród uczniów Gimnazjum I miejsce otrzymała Kaja Zbylut (ZSS Dębica), II miejsce Sylwia Skoczylas (SOSW Mrowla), III miejsce Marta Wiącek (SOSW Mielec), a wyróżnienie przyznano Izabeli Chmielowiec (ZSS Tarnobrzeg) i Monice Rakoczy (SOSW Strzyżów).
W kategorii Szkół Przysposabiających do Pracy I miejsce przypadło Pawłowi Kuligowi (ZSS Dębica), II miejsce Kamilowi Kantorowi (ZSS Dębica), III miejsce Annie Knurek (SOSW Strzyżów), a wyróżnienie przyznano Iwonie Wydrzyńskiej (SOSW Brzozów) i Michałowi Musiałowi (ZSS Dębica).
Prace odznaczały się dużą oryginalnością dzięki wyjątkowemu spojrzeniu na świat ich twórców oraz zastosowanym różnorodnym technikom plastycznym.
Nad przebiegiem konkursu czuwały nauczycielki ZSS w Dębicy: Joanna Janiec, Marta Reguła oraz Anna Jurkiewicz. Organizatorzy konkursu: Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy, Starostwo Powiatowe i Galeria MOK w Dębicy mogą czuć się usatysfakcjonowani. Tyle kolorów i wrażeń w jednym miejscu przyprawiają o podziw i zawrót głowy każdego zwiedzającego wystawę. Prace można oglądać w Galerii MOK do 9 czerwca 2013r.

 


 

OGÓLNOPOLSKI PROGRAM EDUKACYJNY AKADEMIA DOJRZEWANIA

Email Drukuj PDF

Dziewczęta z klas gimnazjalnych i szkoły przysposabiającej do pracy uczestniczyły w warsztatach w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego "Akademia dojrzewania".

Więcej…
 

WARSZTATY PLASTYCZNE W MROWLI

Email Drukuj PDF

W dniu 20 maja 2014 roku uczniowie: Agnieszka Stachnik, Paweł Kulig, Dawid Gulis, Karol Kądziołka, Łukasz Nowak wraz z nauczycielkami: Martą Regułą i Joanną Janiec wzięli udział w Wojewódzkich Warsztatach Plastycznych " Eko- robot" w Mrowli.

Więcej…
 


Strona 1 z 28

stat4u
created by hajduk.net.pl