Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
0
1
2
3
4
5
6
Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

III SZKOLNY KONKURS SPRAWNEGO CZYTANIA I III SZKOLNA OLIMPIADA UMIEJĘTNOŚCI MATEMATYCZNYCH

Email Drukuj PDF

Laureaci III Szkolnego Konkursu Sprawnego Czytania
z dn. 17. 06. 2016 r.


Więcej…
 

INTERNETOWY TEATR DLA SZKÓŁ TVP XXVI

Email Drukuj PDF

19 września 2016 r. uczniowie naszej szkoły już po raz dwudziesty szósty uczestniczyli w projekcie Internetowy Teatr dla Szkół.  Obejrzeliśmy spektakl Tajemnica Wesołego Miasteczka przygotowany przez  aktorów Teatru  Arlekin w Łodzi.

Więcej…
 

PO RAZ PIERWSZY ŻEGLARSTWO W NASZEJ SZKOLE

Email Drukuj PDF

W dniach 16 - 18 września bieżącego roku siedmioro uczniów naszej szkoły pod  opieką M. Kramarza wzięło udział w  imprezie środowiskowej pn. "Zarażamy żeglarstwem dzieci niepełnosprawne z województwa podkarpackiego" organizatorem tego przedsięwzięcia było  Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "ISKIERKA" w Kolbuszowej Dolnej, polegającej na organizacji na Jeziorze Solińskim imprezy żeglarskiej w ramach której uczestnicy pod okiem wykwalifikowanej kadry osób żeglowały na  łodziach kabinowych, po różnych zakątkach Jeziora Solińskiego.

Więcej…
 

SPOTKANIE ABSOLWENTÓW

Email Drukuj PDF


Serdecznie zapraszam absolwentów naszej szkoły wraz z rodzicami, opiekunami na wspomnieniowe spotkanie przy ognisku w Zawadzie dnia 06. 10. 2016 r. - w czwartek o godzinie 16.00.

Na miejsce można dojechać autobusem nr 2 (o 15.35 z dworca PKP) lub samochodem do przystanku Zawada - Kościół, następnie trzeba przejść drogą powyżej kościoła i skręcić w prawo.
Jest tam mały placyk z miejscem do grillowania oraz z zadaszoną altanką z ławeczkami i stolikami.
Zadbam o drewno i węgiel drzewny, jabłka i ziemniaki do pieczenia, natomiast proszę o zaopatrzenie się we własnym zakresie w pieczywo, kiełbaski, ryby, napoje etc..według upodobania i stosowanej diety.

Dobry humor i wspaniała atmosfera gwarantowana. Czekam na Państwa i serdecznie zapraszam.

Bogusława Strzyż

 

MISTRZOWIE NA CZERWONYM DYWANIE

Email Drukuj PDF

W grudniu 2015 roku zakończył się Projekt Mistrzowie - Mistrzom, którego celem było promowanie pozytywnego wizerunku osób z niepełnosprawnością intelektualną. Przez 13 miesięcy uczniowie szkoły podstawowej, gimnazjum i SPdP podejmowali  różnorodne działania w nietypowych miejscach i sytuacjach wraz z mistrzami ze świata muzyki, coachingu, medycyny, teatru, opery, tańca, karate, zapasów, pożarnictwa, czy też sztuk plastycznych i kulinarnych.

Więcej…
 


Strona 1 z 76

stat4u
Stworzone w Joomla przez Małgorzata Hajduk